Obchodné rádio

V posledných rokoch čoraz viac spoločností využíva IN-STORE RÁDIO. Jedná sa o vysielanie vlastného rádia vo svojej/svojich prevádzkach a nie počúvanie iných médii. V súčasnosti sú náklady na prevádzku IN-STORE rádia od 4,99,-€  a u nás neplatíte žiadne poplatky SOZA, či iným združeniam. IN-STORE rádio je určené pre obchody a klientov, ktorý chcú vo svojich priestoroch ponúknuť zákazníkom príjemnú atmosféru hudby korešpondujúcu s “imidžom” obchodu a prezentáciu svojich, alebo iných produktov.

Je to hudobný program určený pre obchodný alebo iný priestor, v ktorom sa zdržiavajú klienti/zákazníci spoločnosti. Vytvoríme hudobný archív pre zákazníka a v priamych časových intervaloch naplánujeme vysielanie reklamných kampaní. IN-STORE radio je široko využiteľná zvuková kulisa v obchodných reťazcoch, reštauráciách, hoteloch, bankách, či na čerpacích staniciach, ako aj zdroj zaujímavého finančného príjmu. IN-STORE rádio chráni klienta pred odznením nežiadúcich reklamných spotov konkurencie šírených komerčným rádiom, alebo hudbou, ktorá neladí s atmosférou prevádzky.
IN-STORE rádio môže vysielať 24 hodín denne, 365 dní v roku.

IN-STORE rádio Vám môže prinášať aj vysoký zisk. Svoje vysielanie môžete využívať/predávať aj na prezentáciu Vašich partnerov, iných obchodov atď., ktorí budú prostredníctvom Vášho IN-STORE rádia vysielať svoje reklamné spoty a upútavky za ktoré Vám zaplatia. Ako to robí napríklad obchodná sieť Kaufland.

Všetky prevádzky, obchody, či nákupné centrá sú ovládané z jedného miesta a nie je potrebné osobne zasahovať do vysielania v prevádzke. Klient pohodlne ovláda z ktoréhokoľvek miesta, či z kancelárie, alebo z domu vysielanie, nasadzuje spoty a plánuje hudbu veľmi jednoduchým spôsobom.
V prípade potreby všetky tieto činnosti urobíme za Vás.

Máte otázky – +421 (0)948 651 653